O nás

Specializujeme se na výkopové a zemní práce. Díky vybavení i menší technikou můžeme nabídnout práce v hůře dostupných místech, jako jsou například zahrádky s úzkým vjezdem.

Provádíme výkopy pro umístění inženýrských sítí - výkopem, rýhou či bezvýkopově zemním protlakem, dále terénní úpravy, výkopy bazénů, jímek, základů budov, rýh pro umístění zahradního zavlažování, vrtání jam pro plotové sloupky atd. s následnou kultivací pozemku.

Převoz strojů je vlastní dopravou, v nabídce nechybí ani možnost odvozu přebytečné zeminy či suti. Doprava štěrků, písků a jiných stavebních materiálů.

Dále nabízíme službu trasování inženýrských sítí proškolenými pracovníky. Dokážeme lokalizovat a vytýčit podzemní inženýrské sítě – různé typy kabelů a potrubí pomocí profesionálního lokátoru.

Součástí našeho vybavení je v neposlední řadě také inspekční kamerový systém s nahráváním.


iveco


Naše služby zahrnují:

  • osobní jednání přímo na místě realizace
  • bezplatné zpracování cenové nabídky
  • svědomitý stavební dohled
  • individuální přístup ke každé zakázce
Služby poskytujeme především v oblastech: Náchod, Nové Město nad Metují, Česká Skalice, Jaroměř, Červený Kostelec, Hronov, Broumov, Trutnov, Upice, Hradec Králové, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Opočno, Dobruška, Solnice a další. Vybrané služby, po dohodě, pak v rámci celé ČR.

Kontakt

CORPTEC a.s.
Bohuslavice 389
549 06 BohuslaviceTelefon: 608 183 817
Email: obchod(zav)corptec.cz
Datová schránka: ep8wp6x